HAKKIMIZDA

SERGAH HOTEL

Aydoğanlar Şirketler grubuna ait olan işletmemiz 1995 yılında kurulmuştur. 1995 yılından beri dört yıldız standartıyla hizmet vermekte olan otelimiz, 2014 yılında renovasyonu yapılmış olup, geniş ve ferah odalarıyla evinizi aratmayacak sıcaklığı bulmanız için her türlü imkanı sağlamaktadır. Otelimiz 16'sı suit olmak üzere toplam 112 oda kapasitesine sahiptir.

Ayrıca 250 kişilik ziyafet salonu, 150 kişilik restaurant, teras bar ve a la carte restaurant ile düğün, nişan, kokteyl, toplantı ve seminer organizasyonlarında konuklarımıza dört yıldızlı otelin her türlü hizmet ve konforunu sunmaktadır.

Kızılay meydanında 3 durak mesafede olan Sergah Hotel, Üniversite Hastanelerine 3 km uzaklıkta ve Konsolosluklara 3 durak mesafededir. Ayrıca Türkiye Büyük Millet Meclisi 3km uzaklıktadır. Ankara Dışkapı Adliye yürüme ile 5dk mesafede ve Ankara Adliyesi 3km mesafededir. Ankaranın simgesi olan Anıtkabir 3 km ve Ankara Kalesi 1 km uzaklıktadır.

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİN

DÖRT MEVSİM KONAKLAMA DENEYİMİ, SERGAH HOTEL

ODALAR

Sergah Otel misafirlerine evinde hissetirmek için üstün hizmet anlayışı ile servis etmektedir. Siz misafirlerimizin rahatlığı ve ihtiyaçlarını yüksek standartlarda çözebilmek için daima en iyi teknolojiyi ve konforu sizlere sunmaktadır.